Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W niedzielę 14 marca po Mszy św. o godz.  11:30 ksiądz rekolekcjonista spotkał się z młodzieżą klasy VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej. Na spotkaniu mówił opowiedział o fikcyjnym zdarzeniu kiedy dwóch przyjaciół  zginęło w wypadku drogowym i poszło do nieba. Mówił o ich drodze do nieba, gdzie dokonując złego wyboru trafiliby do piekła.

A do piekła między innymi idą ci, którzy zostawiają swoich przyjaciół. Mówił, że piekło jest podstępne i kłamliwe. Piekło zawsze udaje coś innego niż jest po to żeby właśnie ściągnąć nas  do siebie. Na przykładzie tych dwóch chłopców zdrowego i chorego prosił o zadanie sobie pytania czy ja mam kogoś takiego, który mnie nie zostawi?  Bo mieć taką osobę, która mnie kocha i mnie nie zostawi to największe bogactwo. Jeżeli szukamy kogoś takiego, kto nas kocha i nigdy nie zostawi to na pewno między innymi znajdziemy Jezusa Chrystusa.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.