Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

W miesiącu maju organizujemy pielgrzymkę na Litwę. Osoby chętne na pielgrzymkę prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub na plebanii do końca marca.

Więcej szczegółowych informacji udzielą Państwu Pracownicy Biura Ichtis Travel: Pani Sabina Pieronek: +48 880 707 248

Poniżej podajemy program pielgrzymki:

PIELGRZYMKA NA LITWĘ 

20-23.05.2024

Cena: 1450 zł/os.
Opieka duchowa: Ks. Jan Zając

DZIEŃ I - 20.05.2024
Wyjazd z Tarnobrzegu we wczesnych godzinach porannych. Dojazd do Gietrzwałdu – zwiedzanie, Msza Święta. Następnie przejazd do Augustowa - rejs statkiem Doliną Rozpudy. Spacer po Augustowie. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie, Obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ  II - 21.05.2024
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wilna. Zwiedzanie:
Ostra Brama (kaplica i obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej) Msza Święta, cerkiew św. Ducha, w którym pochowani są trzej pierwsi święci prawosławni na Litwie, klasztor bazylianów, kościół św. Kazimierza, ratusz (serce Wilna), dzielnica żydowska, kościół św. Ducha, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w którym znajduje się oryginał obrazu „Jezu, ufam Tobie”, ul. Świętojańska (drukarnia J. Zawadzkiego / Wilno kolebka polskiego romantyzmu, ambasada Polski), Uniwersytet Wileński (tu studiował J. Słowacki, A. Mickiewicz, J. I. Kraszewski, Cz. Miłosz), Katedra św. Stanisława (nekropolia królów polskich). Kolacja na Mieście.

DZIEŃ  III - 22.05.2024
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Wilna. Katedra św. Stanisława (nekropolia królów polskich). Wieża telewizyjna z panoramą na Wilno. Msza Święta. Kolacja litewska na mieście z degustacją trunków oraz zespołem regionalnym. Przejazd do hotelu. Nocleg.
 
DZIEŃ  IV - 23.05.2024
Po śniadaniu, wykwaterowane - Wilna . Następnie wyjazd na zwiedzanie Trok. TROKI - „perełka w koronie Litwy” - niewielka miejscowość 27 km od Wilna. Tu znajduje się średniowieczny zamek – rezydencja Wielkiego księcia Witolda. Położony na wyspie jeziora Galve połączonej długim drewnianym mostem mocno strzeże swych tajemnic. Zamek odsłania zwiedzającym nie tylko piękno architektury, ale przede wszystkim arcydzieła kultury materialnej Wielkiego Księstwa Litewskiego. Zamek ma opinię najbardziej fotogenicznego w krajach bałtyckich. Spacer ul. Karaimską. Msza Święta. Zakupy pamiątek na straganach w Trokach.
Przejazd do miejsc zbiórek w godzinach nocnych.
 
Cena zawiera:
- Transport autokarem z wc, barkiem, dvd
- 1 nocleg w hotelu *** w Polsce
- Wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
- Opiekę pilota
- Opiekę przewodnika miejscowego
- Zestawy tour guide
- Rejs statkiem Doliną Rozpudy
- Ubezpieczenie: OC 10 000 e; KL 15 000 e; NNW 15 000 zł
- TFG, TFP

Cena nie zawiera:
- dopłata do pokoju jednoosobowego - 25 euro/noc
- 70 euro (bilety wstępu na Litwie) –
- płatne u pilota w pierwszym dniu wycieczki możliwość zorganizowania regionalnego obiadu w Trokach
- 7 euro – obiad z kibinów.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.