Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

miejska 11W piątek 16 lutego 2024 r. po Mszy św. wieczornej grupa wiernych wraz z ks. Janem Zającem, ks. Sylwestrem Utnikiem i ks. Wojciechem Ciupakiem wyruszyła jak co roku do figury Najświętszego Serca Pana Jezusa na Serbinowie, odprawiając ulicami naszego miasta Drogę Krzyżową w duchu wynagrodzenia za grzechy wykorzystywania seksualnego nieletnich oraz za grzechy pijaństwa, z modlitwą o trzeźwość w Narodzie i naszych środowiskach.

Przy figurze spotkały się wszystkie tarnobrzeskie parafie na wspólnej modlitwie zawierzającej mieszkańców miasta na wielkopostny czas odnoszenia zwycięstwa nad grzechem.
Na zakończenie modlitewnego spotkania został odśpiewany Apel Jasnogórski a po nim wszyscy księża zebrani przy figurze udzielili kapłańskiego błogosławieństwa.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 395 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.