rocznica 12W piątek 2 lutego 2024 roku w święto Ofiarowania Pańskiego na Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 świętowaliśmy 4 rocznicę powstania wspólnoty parafialnej Legion Maryi pw. Matki Bożej Róży Duchownej. W tym dniu na każdej Mszy św. poświęcone zostały gromnice, a na Mszy św. wieczornej również gromnice dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Legioniści z panią prezydent Martą Wilk na czele, zadbali o uroczystą oprawę liturgii. Wspólnota parafialna Legion została zatwierdzona 2 lutego 2020 roku i należy do kurii Tarnobrzeg. A w 2023 roku Pani Marta Wilk, która jest Prezydentem prezydium Legionu Marii pw. Róży Duchownej działającego w naszym kościele została Prezydentem Kurii Tarnobrzeg.