koncert 43Święta już za nami, ale świąteczny nastrój wciąż nam towarzyszy. W niedzielę 28 stycznia 2024 roku bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:00 odbył się piękny koncert kolęd i pastorałek. Publiczność dopisała, a nastrój w kościele był niezwykły. Kolędy i pastorałki – niektóre w aranżacji góralskiej – które wybrzmiały w naszym kościele wykonał lokalny zespół „Siewcy dobrej nowiny”.

Zebrani na koncercie wielokrotnie nagradzali zespół gromkimi brawami a ksiądz proboszcz Jan Zając nie omieszkał podziękować artystom za piękny koncert i zaprosić na kolejne. Tym bardziej, że w zespole gra nasz parafianin pan Piotr Szypuła.
Piękny koncert zatrzymał nas w klimacie bożonarodzeniowym, przyniósł wiele radości i wprowadził publiczność w magiczną atmosferę. Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie.