spotkanie 11W niedzielę 7 stycznia 2024 roku w Święto Chrztu Pańskiego odbyło się spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot i grup modlitewnych działających w naszej wspólnocie parafialnej.
Spotkanie poprzedziła Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00. Po Godzinie Miłosierdzia członkowie wspólnot parafialnych udali się do Domu Parafialnego na spotkanie.

Tam po przywitaniu zgromadzonych parafian przez księdza proboszcza Jana Zająca oraz przeczytaniu fragmentu Pisma Świętego, w radosnej atmosferze wszyscy uczestnicy z opłatkiem w ręku wzajemnie złożyli sobie życzenia. Przy poczęstunku w postaci herbaty, domowych wypieków, owoców i słodyczy w miłej atmosferze nie zabrakło rozmów oraz wspólnego śpiewania kolęd. Spotkanie minęło w bardzo świątecznej atmosferze bo każdy miał poczucie uczestnictwa w prawdziwym Kościele i wspólnocie rodziny parafialnej.