jubileusz 06W piątek 26 maja 2023 r. ksiądz wikariusz Sylwester Utnik świętował 16 rocznicę święceń kapłańskich. W Jego intencji została odprawiona Msza św. dziękczynna o godz. 18:00, a po niej nastąpiło składanie życzeń. Najpierw księdzu Jubilatowi życzenia złożyły dzieci, które obchodziły rocznicę Komunii św. wraz z rodzicami. Po nich życzenia złożyli przedstawiciele OAZY, Liturgicznej Służby Ołtarza i wspólnoty Faustinum.

Ksiądz Sylwester Utnik otrzymał od wspólnoty Legion Maryi, tzw. margaretkę. Margaretka jest to grupa modlitewna w intencji konkretnego kapłana, która swą nazwę zaczerpnęła od nazwy kwiatu. Siedem płatków to siedem osób z Legionu Maryi, które zobowiązały się do modlitwy za księdza Sylwestra, każda w jednym dniu tygodnia. Na koniec życzenia Jubilatowi złożył ksiądz Stanisław Wdowiak a parafinie zaśpiewali pieśń „Życzymy, życzymy”.