Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

jubileusz 10W sobotę 20 maja 2023 r. proboszcz naszej parafii ks. Jan Zając, obchodził 28. rocznicę święceń kapłańskich. Uroczystej koncelebrowanej Mszy św. przewodniczył Jubilat ks. Jan Zając w asyście kapłanów posługujący na co dzień w naszym kościele – ks. wikariusza Sylwestra Utnika i ks. Stanisława Wdowiaka.

Podczas uroczystej Mszy św. razem z Jubilatem dziękowaliśmy Panu Bogu za dar kapłaństwa i prosiliśmy o błogosławieństwo dla naszego duszpasterza na kolejne lata.
Po Eucharystii księdzu Jubilatowi życzenia i podziękowania za dotychczasową pracę złożyli przedstawiciele wspólnoty parafialnej i dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. Życzenia złożył również Senior Stanisław Wdowiak mówiąc, że każdy jubileusz księdza jest źródłem naszej wdzięczności, bo dar powołania i hojność tego daru są niezliczone.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.