Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

tydzien 12W sobotę 20 maja 2023 roku dzieci pierwszokomunijne po raz ostatni przyszły do kościoła w ramach Białego Tygodnia bowiem celebracja Pierwszej Komunii Świętej przeciąga się na cały tydzień. Przez kolejne siedem dni dzieci przychodziły do kościoła na majówkę i eucharystię w białych strojach komunijnych stąd też nazwa Biały Tydzień.

Biały Tydzień pomagał dzieciom, które pierwszy raz w pełni uczestniczyły w Eucharystii, wdrożyć się w odpowiednie przeżywanie sakramentu i zrozumieć jego wagę. Okres białego tygodnia był też okresem wyciszenia, refleksji nad sakramentem Eucharystii oraz okazją do pogłębienia wiary.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.