Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

imieniny 22W poniedziałek 8 maja 2023 roku w uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji sandomierskiej obchodziliśmy imieniny księdza Stanisława Wdowiaka. O godzinie 18:00 została odprawiona Msza św. dziękczynna w intencji Solenizanta. Przedstawiciele wspólnot parafialnych i kapłani złożyli ks. Stanisławowi serdeczne życzenia wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej na każdy dzień, zdrowia, długich lat posługi w naszym kościele i podziękowali za dotychczasową służbę Bogu i naszej wspólnocie parafialnej. Były kwiaty, prezenty i pieśń z życzeniami odśpiewana przez wszystkich zebranych.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.