urodz 10W niedzielę 12 marca 2023 r. ksiądz Stanisław Wdowiak obchodził swoją 77 rocznicę urodzin. O godz. 11:30 została odprawiona koncelebro-wana Msza św. w intencji Jubilata, w trakcie której modliliśmy się, dziękując Bogu za 77 lat Jego życia i posługiwania kapłańskiego o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej.

Na zakończenie Eucharystii przedstawiciele wspólnoty parafialnej, dziękując Jubilatowi za oddanie, pracowitość, wewnętrzne ciepło i ojcowską miłość, życzyli Mu przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i Matczynej opieki oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii zawsze towarzyszyły Mu świętość, gorliwość i poświęcenie, aby był silny mocą miłości, mocą wiary, tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus.
Do życzeń dołączyli się kapłani sprawujący Eucharystię a ksiądz Senior Stanisław nie omieszkał na zakończenie uroczystości podziękować wszystkim za złożone życzenia i zaprosić do wspólnoty Oazy Rodzin, która w naszym kościele w dniu dzisiejszym obchodzi Rejonowe Dni Wspólnoty.