Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

walentynkiParafia pw. św. Floriana i Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli zapraszają na VI Walentynkowy Dzień Małżeński w sobotę 11 lutego 2023 roku.

W programie między innymi dwie konferencje: „Od zakochania do miłości” oraz "Okazywanie miłości w małżeństwie”. Konferencje wygłosi ks. Marek Drzewiecki.

Informacje na stronie internetowej Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli.

 

W 2023 roku Światowy Dzień Małżeństwa przypada na 12 lutego (niedziela). Światowy Dzień Małżeństwa obchodzony jest corocznie w drugą niedzielę lutego. Dzień został zainicjowany przez amerykańską organizację związaną z ruchem kościelnym. Światowy Dzień Małżeństwa honoruje męża i żonę jako fundament rodziny, podstawową jednostkę społeczeństwa. Salutuje piękno ich wierności, poświęcenia i radości w codziennym życiu małżeńskim.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.