Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

szkola 10Tradycyjnie w ostatni dzień nauki, który w tym roku przypadł w piątek 24 czerwca, cała społeczność naszej osiedlowej Szkoły Podstawowej spotkała się o godz. 8.00 na Eucharystii w kościele parafialnym. Wspólnie dziękowaliśmy Panu Bogu za mijający rok szkolny, i prosiliśmy o bezpieczny i dobry wypoczynek w czasie wakacji. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając, a ks. Paweł Piędzio wygłosił kazanie. Prosił by uczniowie nie zapominali na wakacjach o Bogu, kościele i książkach. By nie ogarnęło ich lenistwo o tych tematach. Życzył wielu pozytywnych wrażeń w czasie wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkoły. Po Eucharystii wszyscy udali się do szkoły po świadectwa.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.