Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

50 10W piątek 17 czerwca 2022 r. o godz. 18.00 została odprawiona dziękczynna Msza święta z okazji jubileuszu 50-lecia kapłaństwa ks. Stanisława Wdowiaka. Jubileusz to szczególny czas Łaski. To czas radości, dziękczynienia i wspomnień. To także czas rachunku sumienia i pełnego nadziei spojrzenia w przyszłość. 50 lat to jest ponad 18 000 dni w różnych posługach ks. Stanisława Wdowiak w diecezji i dla Kościoła w Polsce.

Po Mszy św. księża posługujący w parafii oraz przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli Jubilatowi podziękowanie za wieloletnią posługę kapłańską i życzyli by dobry Pan czuwał nad Nim, Maryja obejmowała Go swym ramieniem. By refleksja nad każdym dniem kapłaństwa napawała Go poczuciem spełnienia!

Odzwiedzający

Odwiedza nas 286 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.