Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

adoracja faustinumW wigilię Niedzieli Miłosierdzia w sobotę 23 kwietnia 2022 r. - jako zwieńczenie Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego - po Mszy świętej wieczornej został wystawiony Najświętszy Sakrament. Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 poprowadziła wspólnota Faustinum działająca w naszym kościele.

W trakcie adoracji odczytywane były fragmenty Dzienniczka siostry Faustyny, odmówiona została Koronka do Miłosierdzia Bożego i nowenna do Miłosierdzia Bożego. Na zakończenie adoracji odmówiono część Chwalebną Różańca Świętego a ks. Sylwester Utnik udzielił błogosławieństwa indywidualnego Najświętszym Sakramentem.
Przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego podjęliśmy wspólnie nowennę polegającą na odmawianiu Koronki do Bożego Miłosierdzia przez 9 dni. Nowennę tę rozpoczęliśmy w Wielki Piątek (15 kwietnia), a zakończyliśmy w wigilię Niedzieli Miłosierdzia (23 kwietnia).
Nic tak, jak eucharystyczna obecność Pana, nie uobecnia dzieła miłosierdzia, jakie dokonało się przez Krzyż i Zmartwychwstanie.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.