Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

ur ks sylw 10We wtorek 19 kwietnia 2022 r., o godzinie 18.00 uczestniczyliśmy w Mszy św. dziękczynnej w intencji naszego ks. wikariusza Sylwestra Utnika, który dzień wcześniej, w poniedziałek wielkanocny obchodził swoje 42. urodziny.
Po Mszy św. Liturgiczna Służba Ołtarza i Schola złożyli Jubilatowi serdeczne życzenia – zdrowia, szczęścia, pomyślności, ciągłego doświadczania Bożej Miłości oraz opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Życzenia złożyli Jubilatowi również ks. proboszcz Jan Zając i ks. Senior Stanisław Wdowiak.
Na zakończenie ksiądz Sylwester podziękował wszystkim za życzenia, życzliwość i modlitwę.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.