adoracja 05W piątek 17 grudnia 2021 r. bezpośrednio po Mszy św. wieczornej przedstawiciele wspólnoty parafialnej Faustinum wspólnie z uczestnikami Eucharystii w adwentowy wieczór adorowali Najświętszy Sakrament. Najświętszy Sakrament został wystawiony przez ks. Sylwestra Utnika.

Wspólnota Faustinum wykorzystała kończący się czas adwentu by przez modlitwę, śpiew i rozważania lepiej przygotować nas do świąt Bożego Narodzenia. Po adoracji Najświętszego Sakramentu ksiądz Sylwester podziękował wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w adwentowej wieczornej adoracji. Życzył zebranym, aby zbliżające się święta Bożego Narodzenia prawdziwie były czasem radości i pokoju. Na zakończenie spotkania z naszym Bogiem, Panem, Stwórcą, Zbawicielem i najlepszym Przyjacielem ks. Sylwester udzielił indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.