ks utnikW listopadzie ksiądz wikariusz Piotr Gaj zakończył posługę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za czas pięciu wspólnie spędzonych lat, za wszelkie zaangażowanie, za nie gasnący optymizm i radosne kapłaństwo. Życzymy księdzu Piotrowi owocnej pracy duszpasterskiej, błogosławieństwa Bożego, Mocy Ducha Świętego i opieki Matki Kapłanów.

W naszej wspólnocie parafialnej powitaliśmy nowego księdza wikariusza Sylwestra Utnika, który z dniem 5 listopada na mocy dekretu JE Bp Krzysztofa Nitkiewicza został przeniesiony do naszej parafii z kościoła pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Sandomierzu. Życzymy księdzu Sylwestrowi błogosławieństwa Bożego i mocy Ducha Świętego na każdy dzień posługi w naszym Kościele, aby nigdy nie zabrakło Mu wytrwałości i odwagi w budowaniu Kościoła Chrystusowego.