zawierzenie 07W naszym kościele w dniu 3 listopada 2021 r. na Mszy św. o godz.18.00 po 33-dniowych rekolekcjach odbyło się uroczyste oddanie się świętemu Józefowi.
Kilkanaście osób z różnych parafii, które przez trzydzieści trzy dni przygotowywały się do zawierzenia swojego życia świętemu Józefowi i własnoręcznie przepisały Akt poświęcenia św. Józefowi, na prośbę ks. proboszcza Jana Zająca uklęknęły przed ołtarzem i odczytały Akt Poświęcenia.

Następnie ks. Jan Zając i ks. Piotr Gaj udzielili indywidualnego błogosławieństwa osobom zawierzającym świętemu Józefowi i odebrali od nich podpisane akty poświęcenia.
Na koniec każda z osób, które zawierzyły św. Józefowi złożyła przed obrazem św. Józefa białą lilię.