Get Adobe Flash player

jubileusz 20Ksiądz Piotr Gaj obchodził 12. rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji została odprawiona w niedzielę 30 maja 2021 r. o godz. 10.00 uroczysta Msza św. Mszy świętej dziękczynnej za powołanie i lata posługi ks. Piotra przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając z udziałem ks. Piotra i ks. Stanisława Wdowiaka.

Na zakończenie Eucharystii ks. proboszcz, a po nim przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza, Dziewczęcej Służby Maryi, Oazy i wspólnot parafialnych złożyli księdzu Piotrowi życzenia z okazji rocznicy święceń kapłańskich, dziękując zarazem za lata posługi kapłańskiej i pracę w naszej parafii.
Jubilat dziękując wszystkim za życzenia powiedział, że rocznica święceń kapłańskich dla kapłanów to wspaniała okazja, a jednocześnie obowiązek, by prosić Pana Boga o nowe i święte powołania do kapłaństwa. I może z naszej wspólnoty parafialnej któryś z ministrantów kiedyś pójdzie w Jego ślady.

Papież Franciszek powiedział, że powołanie jest skarbem, który Bóg umieszcza w sercu osób, które powołał, by poszły za nim obierając szczególny sposób życia.

Z okazji 12 rocznicy święceń księdza Piotra życzymy mu, aby odkrywał codziennie niezwykłość skarbu, który otrzymał, czerpał z niego siłę i dzielił się nim z nami. Niech Duch Święty Księdza umacnia, a Matka Boża otula swoim płaszczem.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.