Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

swieto szkolyWe wtorek 18 maja 2021 r. obchodziliśmy 101. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II oraz patronalne święto Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II na naszym Osiedlu.
O godzinie 9.00 została odprawiona w naszym kościele Msza św. dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II pod przewodnictwem ks. proboszcza Jana Zająca i udziałem ks. Michała Wrony. Modliliśmy się wraz z nauczycielami i uczniami naszej osiedlowej szkoły podstawowej w intencji społeczności szkolnej i dziękowaliśmy Bogu za naszego Świętego Papieża.

Po Mszy św. wszyscy udali się pod pomnik św. Jana Pawła II przy szkole gdzie zostały złożone kwiaty. Ks. Jan Zając podziękował wszystkim za udział w uroczystości pomimo trwającej pandemii. Na zakończenie wystąpiła Pani Dyrektor Ewa Lipińska-Mikrut i Pani Bożena Kapuściak - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Tarnobrzega.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.