Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

imieniny 20W sobotę 8 maja 2021 r. po nabożeństwie majowym o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem ks. Piotra Gaja i udziałem ks. Solenizanta Stanisława Wdowiaka i ks. proboszcza Jana Zająca.
Podczas Eucharystii modliliśmy się m.in. w intencji Solenizanta ks. Stanisława o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej w każdym dniu życia i o powrót do pełni sił po przebytej chorobie.

Po Mszy św. ks. proboszcz Jan i przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli Solenizantowi życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, opieki Matki Bożej i podziękowali za posługę w konfesjonale. Były kwiaty, prezenty i tradycyjne „Życzymy…”. Ksiądz Stanisław podziękował za życzenia, za życzliwość i serdeczność oraz wszelkie dobro jakie go spotyka w naszej wspólnocie parafialnej.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.