Get Adobe Flash player

straz 08We wtorek 4 maja 2021 r. w Dzień Świętego Floriana – patrona strażaków, obchodzony był Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji na Mszy św. o godz. 18.00 modliliśmy się w intencji naszych Panów Strażaków. W Eucharystii udział wziął Pan Michał Maj - Prezes Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej na Dzikowie wraz Panami Strażakami.

Ks. proboszcz Jan Zając witając naszych Dzikowskich Strażaków powiedział, że taki dzień jak dzisiejszy to odpowiedni moment aby złożyć Im nasze wielkie wyrazy szacunku i przekazać słowa podziękowania i wdzięczności w imieniu własnym oraz mieszkańców osiedla Dzików i Podłęże za Ich pracę i poświęcenie.
Po nowennie do św. Józefa na zakończenie Mszy św. ks. proboszcz Jan Zając podziękował Panom Strażakom za Ich dotychczasową służbę społeczeństwu, życząc dużo sukcesów, pomyślności oraz satysfakcji i dumy z dotychczasowych osiągnięć. Prosił o przekazanie również najserdeczniejszych życzeń i podziękowań Ich rodzinom i najbliższym, którzy są dla Nich wsparciem i martwią się o Nich, za każdym razem kiedy wyjeżdżają na akcję.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.