Get Adobe Flash player

palma 21W Niedzielę Palmową rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. To kolejny rok, kiedy Niedziela Palmowa, obchodzona jest w reżimie sanitarnym. Ze względu na pandemię koronawirusa i nagły wzrost zachorowań, święceniu palm nie towarzyszyły procesje z palmami do kościołów. Niedziela Palmowa, która jest pamiątką uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy na pięć dni przed jego ukrzyżowaniem. rozpoczęła okres przygotowania duchowego do świąt. Tego dnia wierni przynieśli do kościoła palemki, symbol odradzającego się życia, które zostały poświęcone na początku każdej Mszy św.
Na każdej Mszy św. został odczytany został opis Męki Pańskiej z podziałem na role - księdza prowadzącego Eucharystię i dwóch lektorów.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.