koncert 04W poniedziałek 28 grudnia 2020 r. o godz. 19.00 ponownie gościliśmy w naszej świątyni pana Mariusza Rysia z Tarnobrzega i muzyków ze Stalowej Woli. Tym razem w ich repertuarze znalazły się kolędy i pastorałki. Utwory poprzedzały, krótkie rozważania dotyczące tajemnicy Bożego Narodzenia i głębokie refleksje nad cudem Świętej Nocy przekazane przez Pana Piotra Kucia.

Na organach zagrał Pan Mariusz Ryś, przy fortepianie zasiadła Pani Monika Kuca. Na klarnecie zagrał Pan Janusz Turek a sopranem kolędy i pastorałki zaśpiewała Pani Joanna Herdzik.
Bożonarodzeniową aurę koncertu budowała scenografia świątecznej szopki i piękny wystrój kościoła. Na koniec koncertu wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę "Bóg się rodzi."
I tak jak na poprzednim koncercie tak i teraz słuchacze długo oklaskiwali artystów nie pozwalając im zakończyć koncertu bez utworu na bis.