Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

imieniny 16W niedzielę 27 grudnia 2020 r. obchodziliśmy święto Świętej Rodziny i Jana, Apostoła i Ewangelisty – najmłodszego z dwunastu apostołów Jezusa Chrystusa. Był to również dzień imienin proboszcza naszej parafii ks. Jana Zająca. W intencji Solenizanta o godz. 18.00 została odprawiona koncelebrowana Msza św. Wcześniej po Mszy św. o godz. 10.00 najpierw ks. Piotr Gaj złożył Solenizantowi piękne życzenia a po Nim przedstawiciele OAZY, Liturgicznej Służby Ołtarza i Dziewczęcej Służby Maryi złożyli ks. proboszczowi życzenia wszelkich łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Bożej.

A po Mszy św. o godz. 18.00 odprawionej m.in. w intencji ks. Jana Zająca przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli solenizantowi serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w kierowaniu parafią, opieki Matki Bożej i wiele innych. Na koniec zaśpiewano tradycyjne „Życzymy, życzymy”.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.