Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

oplatek 05W czwartek 24 grudnia 2020 r. w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 7.00 została odprawiona ostatnia Msza św. adwentowa. Ksiądz proboszcz Jan Zając na zakończenie Liturgii podziękował harcerzowi za przybycie ze światełkiem betlejemskim do naszego kościoła. Następnie poświęcił wodę, którą przeniesiono na stolik pod chórem byśmy mogli zabrać ją ze sobą do domu.

Na koniec ministranci rozdali opłatki wigilijne pomiędzy osoby obecne na Mszy św. Ksiądz proboszcz Jan złożył wszystkim zebranym w kościele życzenia błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i symbolicznie połamał się opłatkiem. Po Mszy św. zabraliśmy „światełko betlejemskie” do swoich domów.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.