Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

koncert 35W poniedziałek 14 grudnia 2020 r. o godz. 19.00 w naszym kościele rozpoczął się zapowiadany Koncert Adwentowy. Wszystkich, którzy przybyli na koncert przywitał Pan Piotr Kucia wprowadzając klimat adwentowego oczekiwania. Koncert adwentowy rozpoczął Pan Mariusz Ryś, który zagrał na naszych nowych organach piszczałkowych. Pan Mariusz Ryś - muzykolog, organista, dyrygent, menedżer kultury, absolwent muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Od 2008 r. organista w Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej OO. Dominikanów w Tarnobrzegu.

Za klawiszami fortepianu usiadła Monika Kuca – muzyk, instrumentalista, akompaniator, nauczyciel PSM I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli. 
Na klarnecie grał Janusz Turek – muzyk, instrumentalista, menadżer kultury, nauczyciel w klasie klarnetu PSM I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli. W roku 1984 ukończył szkołę muzyczną w Stalowej Woli w klasie klarnetu. Studia na Akademii Muzycznej w Krakowie ukończył z wyróżnieniem w 1989 roku.
Występ muzyków swoim głosem uzupełniła Joanna Herdzik – absolwentka PSM I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie śpiewu solowego. Joanna jest laureatką X Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach. Wyróżniona została również na VI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej w Rzeszowie.
Podczas swojego koncertu, artyści zabrali publiczność w piękną muzyczną podróż. Zasłuchani w piękno utworów i jeszcze piękniejsze wykonanie słuchacze długo oklaskiwali artystów nie pozwalając im zakończyć koncertu bez utworu na bis.
Już dzisiaj zapraszamy na Koncert kolęd, który odbędzie się w dniu 28 grudnia 2020 r.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.