Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

50 lat 19W piątek 11 grudnia 2020 r. o godz. 18.00 została odprawiona koncelebrowana Msza św. w intencji jubilata księdza Jana Zająca z okazji 50 rocznicy Jego urodzin. Ksiądz Piotr Gaj składając ks. proboszczowi życzenia na zakończenie Liturgii powiedział, że sprawowana Eucharystia to wyjątkowe dziękczynienie a 50 rocznica urodzin ks. Jana Zająca i zbliżające się Jego imieniny to wyśmienita okazja byśmy mogli, podziękować za Jego ojcowskie, a zarazem braterskie i przyjacielskie serce oddane Bogu bez reszty.

Następnie OAZA, Liturgiczna Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryi, przedstawiciele parafian i parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej złożyli dostojnemu Jubilatowi życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz wielu łask Bożych.
Na zakończenie koniec uroczystości ks. Stanisław Wdowiak odczytał wiersz na okoliczność jubileuszu 50 urodzin ks. proboszcza Jana, za który został nagrodzony gromkimi brawami. Jubilat ks. Jan również zabrał głos dziękując wszystkim za dar Mszy św. i komunii św. w jego intencji oraz za życzenia.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.