mikolaj 29Święty Mikołaj nie mógł się doczekać, żeby wręczyć prezenty bardzo grzecznym dzieciom z naszej parafii dlatego w tym roku przybył do nas wcześniej bo już 5 grudnia wieczorem. Po Mszy św. roratniej otworzyły się drzwi a w nich pojawił się cichutko zapowiadany przez ks. Piotra Gaja miły gość. Przyniósł mnóstwo prezentów dla wszystkich dzieci a nawet i dla dorosłych.

Została obdarowana Liturgiczna Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryjna, Schola i wszystkie dzieci, które przyszły na roraty. Mikołajowi pomagały rozdawać prezenty wyrośnięte Elfy, a Parafialny Oddział Akcji Katolickiej działający przy naszym kościele postarał się aby Mikołajowi tych prezentów nie zabrakło. I tak się też stało.