intr 13W poniedziałek 20 stycznia 2020 roku o godz. 17.00 Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z dekanatu tarnobrzeskiego przybyły do naszego kościoła by uczestniczyć najpierw w modlitewnym spotkaniu, które co tydzień gromadzi członków naszej parafialnej Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ na Adoracji Najświętszego Sakramentu.

O godz. 18.00 została odprawiona Msza św. w intencji zmarłej Marii Pytel członka Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ a po Mszy św. członkowie wspólnot udali się do Domu Parafialnego na spotkanie. Spotkanie rozpoczął ks. proboszcz Jan Zając zapraszając do wspólnego kolędowania, następnie odczytał ewangelię a na koniec rozdał pomiędzy uczestników opłatki. Po czym nastąpiło wspólnotowe składanie życzeń noworocznych i łamanie opłatkiem. Na spotkaniu obecni byli duszpasterze: o. Stanisław Obara z Klasztoru OO. Dominikanów w Tarnobrzegu, ks. Senior Stanisław Wdowiak i ks. Jan Zając.