legion 14"Jesteście ruchem ludzi świeckich, którzy wiarę pragną uczynić przewodnim motywem swego życia, aż do osiągnięcia indywidualnej świętości".
             Słowo Jana Pawła II do Legionu Maryi

27 października 2019 r. gościliśmy w naszym kościele na każdej Mszy św. członków Legionu Maryi działających w diecezji sandomierskiej wraz z ks. Rafałem Cudziło - opiekunem duchowym Legionu Maryi, którzy zapraszali do wstąpienia w szeregi Legionu Maryi. Ponownie 3 listopada gościliśmy członków Tarnobrzeskiego Komicjum Legionu. Powyższe wizyty zaowocowały zgłoszeniem się kilku osób chętnych do wstąpienia w szeregi żołnierzy Maryi.

W niedzielę 10 listopada 2019 r. po Mszy św. o godz. 10.00 w Domu Parafialnym odbyło się spotkanie organizacyjne Legionu Maryi.
Na spotkaniu siostra Kazimierza Malinowska, prezydent komicjom Tarnobrzeg omówiła sprawy organizacyjne związane z formacją duchową zgłoszonych osób i przygotowaniem ich do złożenia przyrzeczenia.

Okres formacji duchowej będzie trwał przez 3 miesiące i odbywał się na cotygodniowych spotkaniach prowadzonych przez członków Legionu Maryi z Komicjum Legionu w Tarnobrzegu.

Zapraszamy osoby chętne, które czują się osobiście powołane do szerzenia i rozniecania wiary poprzez rozwój lub odnowę pobożności maryjnej do wstąpienia w szeregi Legionu Maryi.

Czekamy na członków Legionu Maryi w naszej parafii, na ludzi pragnących służyć Bogu i Kościołowi, na miarę swoich możliwości i umiejętności.

Kolejne spotkanie formacyjne w niedzielę 17 listopada 2019 r. po Koronce do Miłosierdzia Bożego (około 15.30) w Domu Parafialnym.
Zapraszamy.