Get Adobe Flash player

rocznica 02

Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią, modlitwą i wspomnieniem im się płaci.

27 października o godz. 10.00 w pierwszą rocznicę śmierci ks. Mirosława Gajewskiego w naszej świątyni została odprawiona Msza św. w Jego intencji zamówiona przez parafian. Na Mszę św. przybyli między innymi nauczyciele i pracownicy administracyjni Szkoły Podstawowej Nr 9 w Tarnobrzegu z panią dyr. Ewą Lipińską-Mikrut.

Ksiądz Mirosław Gajewski tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. I nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry czas, żeby otulić ich myślami, modlitwą, wspomnieniem. Nie chodzi o to, żeby się smucić, bo wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda. Pielęgnujmy je przywołując w myślach bliskich zmarłych, szczególnie w takie dni jak rocznica śmierci księdza Mirosława Gajewskiego.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.