Get Adobe Flash player

fatima 10W niedzielę 13 października odprawione zostało już ostanie w tym roku Nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej. O godz. 18:00 rozpoczęła się Eucharystia, którą celebrował i poprowadził różaniec podczas procesji ks. Jan Zając - proboszcz naszej parafii. Bezpośrednio po Mszy św. wyruszyliśmy ulicami naszego osiedla Dzików z modlitwą różańcową. Chociaż było troszeczkę chłodno, to jednak nie wpłynęło to na atmosferę modlitewną. W niedzielę zakończyliśmy procesje fatimskie, które trwały przez pół roku od maja do października, podczas których modlitwą i pieśnią wielbiliśmy Matkę Bożą Fatimską.

Zgromadziła nas Maryja w swoim miesiącu, kiedy stajemy przy Niej z różańcami w dłoni, aby realizować Jej wezwanie. To Ona w 1917 roku w Fatimie podczas każdego objawienia zachęcała dzieci : Hiacyntę, Franciszka i Łucję do modlitwy Różańcowej. To Ona podczas ostatniego objawienia powiedziała o sobie jestem Matką Boską Różańcową. Odmawiajcie w dalszym ciągu codziennie różaniec.
Mamy miesiąc październik, w świątyni codziennie nabożeństwo różańcowe, głos dzwonów z kościoła przed Mszą świętą woła, przyzywa aby oderwać się od telewizora, oderwać się od zajęć, aby spotkać się z Jezusem i Jego Matką.
Mamy na wszystko czas, potrafimy pokonać wszystkie trudności, gdy chcemy coś osiągnąć. Tylko na drodze do Boga ciągle coś staje nam na drodze. A Maryja prosi nas dzisiaj: ODMAWIAJCIE W DALSZYM CIĄGU RÓŻANIEC.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 337 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.