Get Adobe Flash player

mlodzi 007W dniach od 7 do 9 czerwca w Klimontowie i Sandomierzu odbywało 22 Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej. Ksiądz Piotr Gaj wraz z grupą 30 młodych ludzi wziął udział w spotkaniu. Nasi młodzi zostali zakwaterowani w Chobrzanach, gdzie zostali bardzo serdecznie przyjęci przez ks. proboszcza Bogdana Króla i mieszkańców Chobrzan.

W sobotę młodzi spędzili czas w Klimontowie modląc się, nawiązując znajomości, uczestnicząc w koncercie Pawła Chustaka zaś w niedzielę przyjechali do Sandomierza by włączyć się w uroczystość obchodów 20. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w tym mieście. Spotkanie Młodych zakończyło się o godz. 13.00 piknikiem rodzinno-młodzieżowym.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 375 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.