Get Adobe Flash player

piknik 13W niedzielę 9 czerwca 2019 r. o godz. 15.00 Godziną Miłosierdzia przy figurze Pana Jezusa Miłosiernego rozpoczęło się VI Święto Rodzin, którego organizatorem były m.in.:
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej działający przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego, Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu, Szkoła Podstawowa Nr 9, Tarnobrzeski Bank Żywności, TSM.

Upalna pogoda nie odstraszyła uczestników Pikniku Rodzinnego, którzy licznie przybyli na plac osiedlowy przed kościołem. Największy powodzeniem na pikniku cieszyła się zjeżdżalnia do najmłodszych i suchy basen z piłeczkami. Tarnobrzescy policjanci wozili dzieci na quadzie i pokazywali swój sprzęt zmechanizowany. Również Panowie Strażacy, którzy przyjechali swoim wozem strażackim prezentowali swój sprzęt do gaszenia pożarów. Na scenie wystąpiły zespoły ludowe Ocicanki i Cyganianki oraz Zespół Smykla Band.

Wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy dzieciom, które brały udział w konkursach plastycznych oraz nagrody za najlepsze wypieki.

Można było usiąść przy stołach, zjeść kiełbaskę, gulasz, ciasteczko i podziwiać harce dzieci, których nie potrafił zmęczyć upał panujący w tym dniu.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 365 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.