Get Adobe Flash player

kobietyWieczorem na Mszy św. koncelebrowanej o godz. 18.00, ks. Krzysztof Cisek, który przewodniczył w Eucharystii z udziałem księży posługujących codziennie w naszej świątyni wygłosił Słowo Boże. Duży nacisk położył na zagadnienie jaka jest rola kościoła w naszym osobistym życiu. Bo jakże ważne jest spotkać i doświadczyć Jezusa, który umarł, zmartwychwstał i jest wśród nas. A spotkanie z Jezusem, który jest wśród nas odbywa się we wspólnocie, w kościele. Czy my w kościele dostrzegamy żywego Boga?
Jeśli kochamy Jezusa kochamy kościół.

Po Mszy św. w kościele pozostały kobiety na swoją naukę stanową. Ksiądz rekolekcjonista na spotkaniu z kobietami mówił o pięknie kobiet. O tym co decyduje o ich pięknie. Przywołał przykłady kilku kobiet poszukując istoty kobiecego piękna. Rozpoczął od Matki Bożej – pełnej łaski, której serce wypełniała bezgraniczna miłość do Boga i do Ludzi. Następnie wymienił św. Monikę, św. Emilię z Cezarei i kilka innych.
- Piękno człowieka nie zależy od proporcji ciała – mówił ks. rekolekcjonista. Im więcej w kimś Bożej łaski, miłości tym piękniejszą staje się osobą.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.