rekol dzieci 13Drugi dzień rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii to między innymi spotkanie z najmłodszymi – z przedszkolakami i uczniami klas od I-III Szkoły Podstawowej. Strajk nauczycieli w całej Polsce, który rozpoczął się rano spowodował, że najmłodsze dzieci pozostały w domach pod opieką najbliższych. Ale te które przyszły na spotkanie z księdzem rekolekcjonistą Krzysztofem Ciskiem słuchały zainteresowaniem księdza i ochoczo odpowiadały na zadanie pytania. Za dobrą odpowiedź otrzymywały obrazek z Papieżem Janem Pawłem II.

Widać był, że dzieciom bardzo podobały się rekolekcje, które minęły w radosnej atmosferze. To spotkanie dzieci z ks. dr Krzysztofem Ciskiem było radosnym i wyjątkowym doświadczeniem, które przyniesie owoce wraz z upływem czasu.