Get Adobe Flash player

rekolekcje 13W niedzielę 7 kwietnia 2019 roku rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi dla nas ks. prałat dr. Krzysztof Cisek - pracownik Kongregacji Nauki Wiary w Kurii Rzymskiej. Na każdej Mszy św. ksiądz rekolekcjonista głosił słowo Boże do wiernych. Nawracajcie się - to cel rekolekcji wielkopostnych i Wielkiego Tygodnia – mówił ks. Krzysztof Cisek. A nawrócenie poprzez stale dokonującą się zmianę sposobu myślenia i postępowania, będzie wyrazem rozwoju nowego życia w Chrystusie. Bo być chrześcijaninem oznacza żyć w stanie nieustannego nawracania się wedle wezwania Jezusa: nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

Nawracać się, to znaczy zmieniać na nowo swoje myślenie, a co za tym idzie postępowanie, mając na celu swe zbawienie. Czy na to warto poświęcić więcej czasu? Wierzący bez wątpienia odpowie, że „tak”, bo cóż może być ważniejszego od tego. Mając więc w perspektywie kolejne rekolekcje wielkopostne, które w dniach 7-10 kwietnia poprowadzi ks. dr Krzysztof Cisek, zadbajmy o skorzystanie z nich. Przez nauki będziemy mieli okazję zweryfikować stan naszego otwarcia na Pana Boga. Warto w tych dniach nie tylko posłuchać, ale zadbać o udział w dodatkowych spotkaniach modlitewnych oraz przystąpić do sakramentu Pokuty i pojednania.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.