Get Adobe Flash player

lektorzyW dniu 4 kwietnia 2019 r. w parafii Chrystusa Króla w Tarnobrzegu odbyło się błogosła-wieństwo lektorów. Błogosławił ksiądz dziekan Adam Marek. Lektorami zostało 39 chłopców z parafii naszego Dekanatu Tarnobrzeg. Z naszej parafii siedmiu ministrantów zostało lektorami: Paweł Sałek, Łukasz Pieróg, Jan Trzaska, Krzysztof Kos, Dominik Madej, Jakub Turek i Dawid Macias.

lektorzy 2019Kandydaci do posługi lektora przygotowywali się podczas spotkań Dekanalnej Szkoły Lektora. Lektor czyta Słowo Boże podczas Eucharystii i innych zgromadzeń liturgicznych. Spotkanie zakończyło się wspólną Agapą i wręczeniem nowym lektorom dyplomów.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.