Get Adobe Flash player

synod 10We wtorek 26 marca 2019 r. w naszej parafii po raz ostatni spotkał się Dekanalny Zespół Synodalny tarnobrzeskich parafii. W wrześniu 2018 r. podczas uroczystości zakończenia obchodów jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej w Sulisławicach dokument roboczy synodu został przekazany przedstawicielom Dekanalnych Zespołów Synodalnych. Tarnobrzeski Dekanalny Zespół Synodalny przez kilka miesięcy spotykał się by przeanalizować i przedyskutować dokument roboczy. Owocem tych comiesięcznych spotkań są uwagi i postulaty zredagowane w formie pisemnej, które były sukcesywnie przekazane do sekretariatu synodu.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 308 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.