Get Adobe Flash player

oaza rodzinW niedzielę 17 marca 2019 r. w naszej parafii odbył się Rejonowy Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, Oazy Rodzin. Uczestnicy spotkania o godz. 10.45 zawiązali wspólnotę, pomodlili się i po namiocie spotkania (codzienna modlitwa osobista) udali się na Mszę św. o godz. 11:30, którą odprawił ks. Damian Dziuba i ks. Stanisław Wdowiak. Przed Mszą św. ks. proboszcz Jan Zając przywitał zebranych na Eucharystii wiernych a w szczególności przybyłych na dzień wspólnoty członków Ruchu Światło-Życie.

Ksiądz proboszcz Jan wygłosił Słowo Boże, w którym mówił, że Jezus swoją śmiercią na krzyżu darował nam życie. Żyjmy tak aby nie zaprzepaścić tego darowanego życia - mówił ks. Jan - byśmy idą przez życie starali się każdego dnia przybliżać do Boga. Bezpośrednio po Eucharystii członkowie Oazy Rodzin przeszli do sali parafialnej na wspólną Agapę. Po Agapie była Katecheza na Dzień Wspólnoty, spotkania w grupach, synteza pracy w grupach, świadectwa.
Zakończeniem Rejonowego Wielkopostnego Dnia Wspólnoty Światło-Życie była koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.