Get Adobe Flash player

orszak 26W niedzielę 6 stycznia 2019 r. po Mszy św. o godzinie 10.00, którą uświetnił swoim śpiewem Tarnobrzeski Chór, z naszego kościoła ruszył barwny VIII Orszak Trzech Króli z ks. Piotrem Gajem na czele. Ruszyliśmy w kierunku Placu Bartosza Głowackiego gdzie w samo południe spotkały się wszystkie korowody i oddały pokłon Świętej Rodzinie.

Przed symboliczną stajenką Świętej Rodziny Kacper, Melchior i Baltazar oddali pokłon i złożyli dary. Orszakowi Trzech Króli towarzyszyła zbiórka darów dla rodzin ubogich i potrzebujących. Tradycyjnie można było zakupić szczodraki - drożdżowe bułeczki, a pieniądze pozyskane ze sprzedaży szczodraków wesprą rehabilitację dwóch niepełnosprawnych chłopców.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.