Get Adobe Flash player

urodziny 17W czwartek w święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. koncelebrowana z udziałem solenizanta ks. Jana Zająca, ks. Piotra Gaja, ks. Antoniego Saneckiego i ks. Stanisława Wdowiaka. Tradycyjnie chór parafialny uświetnił Mszę św. swoim śpiewem.

Po Ewangelii ks. Piotr Gaj a po nim grupy parafialne złożyły Solenizantowi serdeczne życzenia zdrowia, wytrwałości, spokoju, pogody ducha, a przede wszystkim wielu Łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej. Na koniec modlitewnego spotkania ks. Stanisław Wdowiak złożył ks. Solenizantowi życzenia w imieniu swoim i ks. emeryta Antoniego Saneckiego.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.