Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

medaliki 07W ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej na zakończenie Mszy św. o godz. 10.00 w niedzielę 9 grudnia ks. proboszcz Jan Zając poświęcił medaliki, które dzieci otrzymały od rodziców.

Najpierw poprosił dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej by razem z rodzicami zbliżyli się do ołtarza i przygotowali medaliki, które następnie poświęcił. Poprosił rodziców by założyli medaliki na szyję dziecka a dzieci by mocno uściskały rodziców.

Życzył aby medaliki noszone od tej pory na dziecięcych piersiach, każdego dnia zacieśniały ich więź z Chrystusem, którego już wkrótce przyjmą do swoich serduszek.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.