Get Adobe Flash player

ks. Miroslaw

 

Życie to czas, w którym szukamy Boga.

Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.

Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.

św. Franciszek Salezy


Ze smutkiem informujemy, że w dniu 27 października 2018 r. zmarł ksiądz Mirosław Gajewski, który przez 5 lat był wikariuszem w naszej parafii.
Dzisiaj bezpośrednio po Godzinie Miłosierdzia ks. proboszcz Jan Zając odprawił w intencji śp. ks. Mirosława Mszę św. a o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

Ks. Mirosław Gajewski urodził się w 1973 roku w Rudkach. Pochodził z parafii w Nowej Słupi. Studia filozoficzno-teologiczne odbył w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu w latach 1992-1998. W ramach studiów w WSD obronił tytuł magistra teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w 1998 r. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 20 czerwca 1998 roku.

Posługę duszpasterską pełnił w parafiach: Połaniec, parafia św. Marcina, Ostrowiec Świętokrzyski, parafia Św. Jadwigi Królowej, Nisko, parafia Matki Bożej Fatimskiej, Iwaniska, Staszów, parafia św. Bartłomieja, Janów Lubelski, parafia św. Jadwigi Królowej, Tarnobrzeg, parafia Miłosierdzia Bożego oraz Ostrowiec Świętokrzyski, parafia Miłosierdzia Bożego. W latach 2003-2004 pełnił funkcję Dyrektora Domu Księży Emerytów w Sandomierzu.

Data uroczystości pogrzebowych zostanie podana w późniejszym terminie.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 źródło: www.diecezja.sandomierska.pl

Odzwiedzający

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.